Alo Oto Kurtarma
Alo Oto Kurtarma

Alo Oto Kurtarma

 

Arabaların icadı ve günlük yaşamda yaygın olarak yerini almasından sonra insanların temel ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak üzere gün içerisinde çeşitli araçlar kullanmaktayız. Oto kurtarma, yolda yardıma muhtaç araçların bir yerden başka bir yere araç kurtarıcıları vasıtasıyla taşınma işlemidir. Bu işlem daha çok vinç operatörleri tarafından araç çekiciler kullanılarak yapılır.


Araç herhangi bir arıza nedeniyle yolda kaldığında veya herhangi bir trafik kazası meydana geldiğinde ilk olarak arıza yapan aracın sürücüsü ve araç içerisindeki diğer yolcuların güvenliği sağlanmalıdır. Başka kazayı önlemek ve diğer sürücülerin dikkat etmesini sağlamak üzere trafikte akan diğer araçların göreceği şekilde uyarı levhaları asılmalı ve dörtlü ikaz ışıkları çalışır şekilde bırakılmalıdır. Kaza sonucu kendinizde veya yolcularda herhangi bir yaralanma olup olmadığını kontrol ettikten sonra ambulans ve sağlık ekiplerine de haber vermeyi unutmayınız.

 

   


Hemen ara veya Whatsapp'tan yaz!


Bulunduğunuz yere gelip aracınızı çekelim. Hemde en uygun fiyatlarla!

 

Gerekli fiziki emniyet tedbirlerinin alınmasından sonra yol yardımına ihtiyacı olan kişi en yakın oto kurtarma ekibi ile irtibat kurmalı ve oto kurtarma yardımı istemelidir. Yardım talebini alan oto kurtarma ekibi en kısa sürede olay yerine gelir ve gerekli işlemleri kurallarına uygun olarak gerçekleştirir. Bu işlem sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır.

 

   

 

islahiye oto kurtarma,islahiye oto kurtarma firmaları,islahiye acil oto kurtarıcı,islahiye 7/24 oto kurtarıcı,islahiye en yakın oto kurtarıcı,islahiye oto kurtarma hizmeti,islahiye güvenilir oto kurtarıcı,islahiye oto kurtarıcı iletişim,islahiye acil oto kurtarma,islahiye oto çekici firmaları,islahiye acil oto çekici firmaları,islahiye 7/24 oto çekici,islahiye en yakın oto çekici,islahiye oto çekici hizmeti,islahiye güvenilir oto çekici,islahiye acil oto çekici,islahiye yol yardım firmaları,islahiye acil yol yardım,islahiye 7/24 oto yol yardım,islahiye en yakın oto yol yardım,islahiye güvenilir yol yardım firmaları,islahiye yol yardım,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014